Ми відповідаємо всім протягом 72 годин.

Коронавірус
23. Березня 2020

Отримайте роботу під час карантину!

thumbnail (1)

Ви так само можете знайти хорошу роботу під час надзвичайних ситуацій!

Щодня в ЗМІ ми спостерігаємо, як розвивається корона та її вплив на зайнятість та окремі професії. Люди змушені закривати свої робочі справи та спостерігати, як це розвиватиметься. Однак все ще є сектори, де люди сьогодні дуже потрібні. Маючи клієнтів у різних сегментах, ми можемо допомогти вам знайти роботу навіть у цей складний час.

На жаль, нам довелося закрити наш офіс, щоб захистити вас та наше здоров’я. Хороша новина, однак, полягає в тому, що наші рекрутери доступні вам кожен робочий день з 9 ранку до 17 вечора. Ви можете зв’язатися з ними  за тел. +38093 511 15 80.
Ми проводимо інтерв’ю через дзвінки по Skype.
Як ми згадували у вступі, ми все ще шукаємо співробітників у різних сегментах, таких як логістика, виробництво чи харчова промисловість. Можливість працевлаштування є.

Ваше здоров’я, здоров’я наших працівників і всіх нас на першому місці. Кожна маска, рукавичка, засоби гігієни, листівка з інструкціями – це все для захисту здоров’я, наприклад, регулярне миття рук та мінімізація особистого контакту – це обов’язкові речі. Ось чому ми кажемо: голова вгору! Ми подбаємо про вашу роботу і в той же час максимально захистимо вас.

І пам’ятайте, миття рук та надягання маски – зараз найкраща профілактика.

Поділитися на facebook

Читати далі